Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Realizacja projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat" - kompetencje matematyczno - przyrodnicze i naukowe klas I - III

Na przełomie września i października uczniowie kl. I - III realizowali projekt "Baśń o niewdzięcznych drzewach" kształcący ich kompetencje matematyczno - przyrodnicze. W trakcie zajęć dzieci uczyły sie rozpoznawania gatunków drzew iglastych i liściastych po kształcie ich liści. Odwiedzili Nadleśnictwo Ośno Lubuskie, gdzie zorganizowano im zajęcia plastyczne oraz zwiedzili szkółkę leśną. Podsumowaniem projektu było przedstawienie zatytułowane tak, jak sam projekt. W organizacje inscenizacji bardzo zaangażowali sie rodzice, którzy przygtowali scenografię.