Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Szkoła Podstawowa w Smogórach - Klasa Klasa 4

Wychowawca

Ewa Offman

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Sala Nr 13 Komputerowa Agata Kołyszko
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
08:50 - 09:35 Język polski Sala Nr 18 Matematyczna Ewa Offman
09:45 - 10:30 Język angielski Sala Nr 17 Językowa Joanna Skrzypacz
10:40 - 11:25 Język polski Sala Nr 18 Matematyczna Ewa Offman
11:35 - 12:20 Przyroda Sala Nr 16 Przyrodnicza Danuta Piaskowska
12:30 - 13:15 Plastyka Sala Nr 13 Komputerowa Iwona Kowalczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Sala Nr 13 Komputerowa Agata Kołyszko
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie Sala Nr 16 Przyrodnicza Danuta Piaskowska
08:50 - 09:35 Muzyka Sala Nr 16 Przyrodnicza Iwona Kowalczyk
09:45 - 10:30 Matematyka Sala Nr 18 Matematyczna Zdzisław Kisielewicz
10:40 - 11:25 Język polski Sala Nr 17 Językowa Ewa Offman
11:35 - 12:20 Technika Sala Nr 17 Językowa Bogumił Urkiel
12:30 - 13:15 Informatyka Sala Nr 13 Komputerowa Bogumił Urkiel

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Sala Nr 13 Komputerowa Agata Kołyszko
08:00 - 08:45 Język polski Sala Nr 17 Językowa Ewa Offman
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
10:40 - 11:25 Język angielski Sala Nr 13 Komputerowa Joanna Skrzypacz
11:35 - 12:20 Zajecia z wychowawcą Sala Nr 17 Językowa Ewa Offman
12:30 - 13:15 Matematyka Sala Nr 18 Matematyczna Zdzisław Kisielewicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Sala Nr 13 Komputerowa Agata Kołyszko
08:00 - 08:45 Język polski Sala Nr 17 Językowa Ewa Offman
08:50 - 09:35 Religia Sala Nr 13 Komputerowa Iwona Kowalczyk
09:45 - 10:30 Przyroda Sala Nr 16 Przyrodnicza Danuta Piaskowska
10:40 - 11:25 Historia Sala Nr 17 Językowa Ewa Offman
11:35 - 12:20 Matematyka Sala Nr 18 Matematyczna Zdzisław Kisielewicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Sala Nr 13 Komputerowa Agata Kołyszko
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
08:50 - 09:35 Matematyka Sala Nr 18 Matematyczna Zdzisław Kisielewicz
09:45 - 10:30 Język angielski Sala Nr 13 Komputerowa Joanna Skrzypacz
10:40 - 11:25 Religia Sala Nr 13 Komputerowa Iwona Kowalczyk