Szkoła realizuje Program "Multisport"::Szkoła realizuje Program "Mały Mistrz"::Szkoła realizuje program "Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole"::Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Szkoła Podstawowa w Smogórach - Klasa Klasa czwarta

Drugi etap edukacyjny

Wychowawca

Tomasz Walenciak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone klas IV - VI Sal - oddział przedszkolny "0" Łucja Stasiulewicz
08:00 - 08:45 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
08:55 - 09:40 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
09:50 - 10:35 Język angielski Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
10:45 - 11:30 Religia świetlica Iwona Kowalczyk
11:45 - 12:30 Historia i społeczeństwo Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
14:30 - 16:00 Zajęcia sportowe MultiSport Projekt Lubuskiej Federacji Sportu Sala gimnastyczna Witold Hutyra

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone klas IV - VI Sal - oddział przedszkolny "0" Łucja Stasiulewicz
08:00 - 08:45 Zajęcia śpiewu Pracownia komputerowa, języka angielskiego Bogumił Urkiel
08:55 - 09:40 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu świetlica Zdzisław Kisielewicz
09:50 - 10:35 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
10:45 - 11:30 Zajęcia techniczne Pracownia komputerowa, języka angielskiego Bogumił Urkiel
11:45 - 12:30 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu świetlica Zdzisław Kisielewicz
12:50 - 13:35 Plastyka świetlica Iwona Kowalczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Język angielski Tomasz Walenciak
08:55 - 09:40 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
09:50 - 10:35 Religia świetlica Iwona Kowalczyk
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
11:45 - 12:30 Język polski Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
08:55 - 09:40 Muzyka świetlica Iwona Kowalczyk
09:50 - 10:35 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
10:45 - 11:30 Godzina z wychowawcą Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
11:45 - 12:30 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Zdzisław Kisielewicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Język angielski Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
09:50 - 10:35 Język angielski Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
10:45 - 11:30 Matematyka Klasopracownia przyrody, matematyki Zdzisław Kisielewicz
11:45 - 12:30 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra