Szkoła realizuje Program "Multisport"::Szkoła realizuje Program "Mały Mistrz"::Szkoła realizuje program "Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole"::Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Szkoła Podstawowa w Smogórach - Klasa Klasa piąta

Drugi etap edukacyjny

Wychowawca

Ewa Offman

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
08:55 - 09:40 Język angielski Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
09:50 - 10:35 Religia świetlica Iwona Kowalczyk
10:45 - 11:30 Godzina z wychowawcą Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
12:50 - 13:35 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
08:55 - 09:40 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
09:50 - 10:35 Zajęcia śpiewu Pracownia komputerowa, języka angielskiego Bogumił Urkiel
10:45 - 11:30 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Zdzisław Kisielewicz
11:45 - 12:30 Zajęcia techniczne Pracownia komputerowa, języka angielskiego Bogumił Urkiel
12:50 - 13:35 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Zdzisław Kisielewicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI
08:00 - 08:45 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
08:55 - 09:40 Religia świetlica Iwona Kowalczyk
09:50 - 10:35 Historia i społeczeństwo Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
10:45 - 11:30 Język angielski świetlica Tomasz Walenciak
11:45 - 12:30 Plastyka świetlica Iwona Kowalczyk
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI świetlica Iwona Kowalczyk
08:00 - 08:45 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Pracownia komputerowa, języka angielskiego Zdzisław Kisielewicz
08:55 - 09:40 Przyroda Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Danuta Piaskowska
09:50 - 10:35 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Pracownia komputerowa, języka angielskiego Zdzisław Kisielewicz
10:45 - 11:30 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
11:45 - 12:30 Muzyka świetlica Iwona Kowalczyk
12:50 - 13:35 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone kl. IV - VI świetlica Lidia Kanarek
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
08:55 - 09:40 Matematyka Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia przyrody, matematyki Zdzisław Kisielewicz
09:50 - 10:35 Język polski Realizacja podstawy programowej II Etapu Klasopracownia języka polskiego Ewa Offman
10:45 - 11:30 Język angielski Pracownia komputerowa, języka angielskiego Tomasz Walenciak
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Witold Hutyra
12:50 - 13:35 Zajęcia techniczne Pracownia komputerowa, języka angielskiego Bogumił Urkiel