Szkoła realizuje Program "Multisport"::Szkoła realizuje Program "Mały Mistrz"::Szkoła realizuje program "Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole"::Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Szkoła Podstawowa w Smogórach - Klasa Pierwsza

Wychowawca

Agata Kołyszko

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone z klas I - III świetlica Iwona Kowalczyk
08:00 - 08:45 Język angielski Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Tomasz Walenciak
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
11:45 - 12:30 Świetlica Zajęcia dla dzieci oczekujących na odwozy Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
12:50 - 13:35 Zespół dydaktyczny Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone klas I - III świetlica Lidia Kanarek
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
10:45 - 11:30 Religia Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Iwona Kowalczyk
11:45 - 12:30 Zajęcia świetlicowe Oczekiwanie na odwozy Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone z klas I - III świetlica Iwona Kowalczyk
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
11:45 - 12:30 Język angielski Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Tomasz Walenciak
12:50 - 13:35 Zespół dydaktyczny Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone klas I - III Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
11:45 - 12:30 Zajęcia świetlicowe Dzieci oczekujące na odwozy Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowożone klas I - III świetlica Lidia Kanarek
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Zajęcia sportowe Mały Mistrz - Witold Hutyra Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Agata Kołyszko
11:45 - 12:30 Religia Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.I Iwona Kowalczyk