Szkoła realizuje Program "Multisport"::Szkoła realizuje Program "Mały Mistrz"::Szkoła realizuje program "Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole"::Realizujemy Europejski Program Dopłat do Spożycia Mleka w Szkołach "Mleko z Klasą" ::Realizujemy Projekt "Nowa Energia w Nauczaniu" - projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS

Szkoła Podstawowa w Smogórach - Klasa Druga

Wychowawca

Marzena Plota

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
11:45 - 12:30 Język angielski Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Tomasz Walenciak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe Dzieci dowozone klas I - III
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
10:45 - 11:30 Religia Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Iwona Kowalczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
10:45 - 11:30 Religia Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Iwona Kowalczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 08:00 Zajęcia świetlicowe
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
11:45 - 12:30 Edukacja wczesnoszkolna Realizacja podstawy programowej I Etapu Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Marzena Plota
12:50 - 13:35 Język angielski Klasopracownia kształcenia wczesnoszkolnego kl.II Tomasz Walenciak